Máme to !!! Vyhrali sme putovný pohár. Takto pred týždňom v nedeľu 29.8. sme na domácej pôde privítali kamarátov z DC Štúrovo v turnaji jednotlivcov a dvojíc. Hralo sa systémom každý vyhratý zápas je jeden vyhratý bod. Víťaz turnaja musel ako prvý dosiahnuť 20 bodov a zároveň musel vyhrať minimálne o 2 body. Aj keď občas bolo vidieť, že oba celky chceli pohár vybojovať pre svoj klub, celý turnaj sa niesol v priateľskej atmosfére. Za šípkarov z Levíc nastúpil Miroslav Nezbeda, Mário Hanko, Rado Minár, Michal Markievič, Dávid Szalay a Michal Frohlich. Za DC Štúrovo nastúpili Patrik Kovacs, Robert Juhasz, Zoltan Simon, Marek Durkovi. Dvaja hráči Robert Uhrin a Karol Janszo sa z turnaja na poslednú chvíľu ospravedlnili.

Aj keď zo začiatku naši chlapci ťahali za kratší koniec, po ťažkých zápasoch sa nám podarilo zvíťaziť 20:16.

Počas celého turnaja boli oba celky vyrovnané a až v konečnej fáze sa šťastena obrátila na našu stranu. Za stavu 13:13 sme potiahli sériu víťazných zápasov, čo nás dostalo do výhodnej pozície pred posledným zápasom. Za stavu 19:16 sme už nezaváhali a zvíťazili 2:0 v zápase dvojíc. Levický šípkari tak získali svoj prvý putovný pohár !!!

Nasledujúci turnaj sa uskutoční o pól roka a to na pôde DC Štúrovo. Veríme, že z nasledujúceho turnaja sa vrátime aj s pohárom.

Sledujte nás a bavte sa šípkami spolu s nami

Ešte raz ďakujeme všetkým zúčastneným. Ďakujeme aj vám, že nás sledujete a tešíme sa na ďalší turnaj. 🎯✌

.

Pridaj sa k nám!! Pre viac info vôbec neváhaj a napíš nám, radi ti poradíme ako začať a byť tak súčasťou nášho klubu a ligy.

Viac informácii o našom klube tu: 👇👇👇

▪️www.sipkylevice.sk/sipkarsky-klub-levice/▪️ #SipkarskyKlubLevice #sipkarskyklub #sipkylevice #sipky #darts #dartsleague #sipkarskaliga #liga #dartscafe #kaviarensipka #180 #bulleye #tripple #double #highscore #winmau #levice #slovensko