18.kolo je už za nami a do konca online ligy zostávajú posledné 2 kolá. V tomto kole viacero hráčov z prvej 8 chýbalo a tak tu bol priestor pre ostatných hráčov na získanie dôležitých bodov, aby si ešte trochu vylepšili svoje pozície v aktuálnej tabuľke. 

Túto šancu naplno využil Ivan Brza, ktorému sa podarilo prebojovať až do finále, kde však narazil asi na najťažšieho súpera tohto kola. Mário Hanko sa s Ivcom vo finále vysporiadal celkom rýchlo, keď ho hladko porazil 5:0 .. Okrem prvého miesta si Mário ako jediný odnáša aj extra body a to za jednu hodenú 180 a 1x zavretie do 18 šípky. Mário predvádza stabilne skvelé výkony a vyzerá to tak, že keď sa už prihlási do ligového kola, tak svojich súperov vôbec nešetrí. Len tak ďalej Hany. 

Pochváliť však treba aj obe zástupkyne ženského pohlavia Luciu Hubkovú a Máriu Vetorovú, ktorým sa im podarilo postúpiť zo skupiny do štvrťfinále. Klobúk dole dámy.. 

V sobotu sa celkovo odohralo 22 zápasov a 117 legov. Za Juniorov nastúpil opäť len Miško Markievič Jr. /8 r./, aj keď sa Miškovi nepodarilo postúpiť zo skupiny patrí mu veľký obdiv že ako najmladší člen klubu zatiaľ nastúpil na všetky hrané kolá. Veríme, že to bude pre Miška skvelá skúsenosť a že tak bude môcť zúročiť svoje skúsenosti v pripravovanej Juniorskej Lige. 

Ešte raz gratulujeme obom finalistom a ďakujeme všetkým zúčastneným. Ďakujeme aj vám, že nás sledujete a tešíme sa na vás opäť nabudúce. Nezabudnite, že aj tento víkend je na programe ďalšie kolo a vy tak opäť budete môcť sledovať finálový zápas na našom YouTube.. Všetkým hráčom držíme palce a nech to lieta 🎯✌ .

Bavíme sa šípkami.

Aktuálnu tabuľku si môžete pozrieť tu: www.sipkylevice.sk/hraci

Všetky finálové zápasy si môžete pozrieť na našom YT kanály: www.youtube.com/channel/UCNI546Eq87zN51bHBASatKQ

Priebeh ďalšieho 19.kola môžete sledovať tu: www.sipkylevice.sk/online-liga/

Našu ligu podporili: 👇👇👇

Kaviareň Šípka – Kaviareň kde to lieta 🎯☕🍰🍻 www.kaviarensipka.sk

THE CAFFE – Obchod s kávou a všetkým čo k tomu patrí ☕️👍 www.thecaffe.sk

www.game-center.sk – Všetko pre vaše šípky / členovia klubu majú 10% zľavu na nákup /

🎯🏆House of Flys Slovakia – Kvalitné slnečné okuliare z Kalifornie / členovia klubu majú 20% zľavu na nákup / 🕶😎 www.blackflys.eu

Pridaj sa k nám a začni hrať Levickú Online Ligu v steelových šípkach. Pre viac info vôbec neváhaj a napíš nám, radi ti poradíme ako začať a byť tak súčasťou nášho klubu a ligy.

Viac informácii tu: 👇👇👇

▪️www.sipkylevice.sk/sipkarsky-klub-levice/▪️ #SipkarskyKlubLevice #sipkarskyklub #sipkylevice #sipky #darts #dartsleague #sipkarskaliga #liga #dartscafe #kaviarensipka #180 #bulleye #tripple #double #highscore #winmau #levice #slovensko