V sobotu 26.6. sa uskutočnil turnaj Best of The Rest, na ktorom sa zúčastnilo celkovo 13 hráčov. Bol to záverečný turnaj hráčov, ktorí skončili po 20-kolách Levickej Šípkarskej Online Ligy od 9 do 27 miesta. Do turnaja Best of The Rest sa prihlásili: Patrik Szombat, Jakub Janíček, Ivan Brza, Mária Vetorová, Michal Macák, Michal Markievič /8r./, Michal Šimonek, Igor Buda, Gabriel Gunič, Jozef Lehocký, Ivan Ferenc, Jozef Varga a Lucia Hubková.

Hralo sa systémom 4 skupiny a pavúk. Do semifinále postupovali prvý dvaja z tabuľky. Medzi postupujúcimi skončil Patrik Szombat a Jozef Varga, Igor Buda a Michal Šimonek, Michal Macák a Gabriel Gunič /16r./, Ivan Ferenc a Jakub Janíček. Náš najmladší člen Miško Markievič takmer postúpil medzi prvú osmičku, keď v prvom zápase vyhrával nad Michalom Šimonekom 3:1 a už už mal postup istý.. Michal sa však skoncentroval a otočil zápas vo svoj prospech a vyhral 4:3

V semifinále sa napokon stretli Michal Šimonek s Patrikom Szombatom a Michal Macák s Jakubom Janíčkom. Prvý zápas skončil 4:0 pre Patrika a druhý zápas 4:2 pre Jakuba Janíčka.

Vo finále sme teda mohli vidieť Patrika Szombata a Jakuba Janíčka. Obaja hráči mali pred finálovým zápasom skoro rovnaké priemery a vyzeralo to tak, že to bude napínavý zápas.. Patrik však svoje finále zvládol lepšie a svojho súpera vôbec nešetril. Jakubovi sa zase nedarilo zatvárať pričom Patrik pri zatváraní nezaváhal a svoje šance využil naplno. Finále skončilo 5:0 pre Patrika, ktorý tak potvrdil svoju formu z Online Ligy a zaslúžene si odnáša prvenstvo v turnaji Best of The Rest. Gratulujeme Patrik skvelé finále.

Počas turnaja sa odohralo 22 zápasov a 112 legov. Videli sme aj jedno zatvorenie Bullom od Ivana Ferenca a jedno krásne zatvorenie 160 od Jakuba Janíčka.

Ešte raz gratulujeme obom finalistom a ďakujeme všetkým zúčastneným. Ďakujeme aj vám, že nás sledujete a želáme vám pekné šípkarske prázdniny. Vyhodnotenie sezóny 2020/2021 vám prinesieme už čoskoro. 🎯✌ .

Bavíme sa šípkami.

Konečnú tabuľku Online Ligy si môžete pozrieť tu: www.sipkylevice.sk/hraci

Všetky finálové zápasy si môžete pozrieť na našom YT kanály: www.youtube.com/channel/UCNI546Eq87zN51bHBASatKQ

Našu ligu podporili: 👇👇👇

Kaviareň Šípka – Kaviareň kde to lieta 🎯☕🍰🍻 www.kaviarensipka.sk

THE CAFFE – Obchod s kávou a všetkým čo k tomu patrí ☕️👍 www.thecaffe.sk

www.game-center.sk – Všetko pre vaše šípky / členovia klubu majú 10% zľavu na nákup /

🎯🏆House of Flys Slovakia – Kvalitné slnečné okuliare z Kalifornie / členovia klubu majú 20% zľavu na nákup / 🕶😎 www.blackflys.eu

Pridaj sa k nám!! Pre viac info vôbec neváhaj a napíš nám, radi ti poradíme ako začať a byť tak súčasťou nášho klubu a ligy.

Viac informácii tu: 👇👇👇

▪️www.sipkylevice.sk/sipkarsky-klub-levice/▪️ #SipkarskyKlubLevice #sipkarskyklub #sipkylevice #sipky #darts #dartsleague #sipkarskaliga #liga #dartscafe #kaviarensipka #180 #bulleye #tripple #double #highscore #winmau #levice #slovensko