V nedeľu 20.6. sa uskutočnil záverečný turnaj Best of Top 8, na ktorom sa zúčastnilo 8 najlepších hráčov po skončení 20-kôl Levickej Šípkarskej Online Ligy. Do turnaja Best of Top 8 sa prebojovali: Miroslav Nezbeda, Mário Hanko, Peter Jakubis, Dávid Szalay, Michal Frohlich, Roland Endrész, Oliver Machara a Michal Markevič.

Hralo sa systémom každý s každým best of 6 legs takže mohli byť aj remíza. Následne do semifinále postupovali prvý štyria z tabuľky. Medzi postupujúcimi skončil Peter Jakubis, Miroslav Nezbeda, Dávid Szalay a Mário Hanko. Na 8. mieste skončil Michal Frohlich, 7.miesto získal Oliver Machara, 6. miesto Michal Markievič a 5. miesto Roland Endrész.

V semifinále sa stretli Peter Jakubis s Máriom Hankom a Miroslav Nezbeda s Dávidom Szalayom. Prvý zápas vyhral Mário Hanko 4:2 a v druhom zápase vyhral Miroslav Nezbeda tiež 4:2.. V boji o 3. miesto sa tak stretli Peter Jakubis a Dávid Szalay. Dávid v tomto zápase nenechal nič na náhodu a Peťka porazil hladko 5:1 a z turnaja Best of Top 8 si odniesol pekné 3. miesto.

Vo finále sa teda stretli dvaja najväčší rivali Miroslav Nezbeda a Mário Hanko. Hany začal zápas lepšie a vytvoril si pekný náskok 3:1. Mirec však zabral a dorovnal zápas na 3:3 .. Potom to Hany otočil na svoju stranu na 4:3 a už to mal skoro vo vrecku. Toto ale asi Mirca nakoplo a dorovnal stav na 4:4 tak že zavrel Bullom.. Naozaj krásny moment zápasu.. No a potom to už bolo jasné buď jeden alebo druhý. Ten šťastnejší bol nakoniec Mirec a Hanyho nakoniec zdolal 5:4 a získal tak aj titul v turnaji Best of Top 8.. Neskutočná sezóna od Mirca a krásny Double..

Vyhodnotenie sezóny vám prinesieme už čoskoro.

Ešte raz gratulujeme obom finalistom a ďakujeme všetkým zúčastneným. Ďakujeme aj vám, že nás sledujete a tešíme sa na vás opäť nabudúce. Nezabudnite, že tento víkend je na programe ešte posledný turnaj online ligy a to turnaj Best of The Rest a vy tak opäť budete môcť sledovať finálový zápas na našom YouTube.. Všetkým hráčom držíme palce a nech to lieta 🎯✌ .

Bavíme sa šípkami.

Konečnú tabuľku si môžete pozrieť tu: www.sipkylevice.sk/hraci

Všetky finálové zápasy si môžete pozrieť na našom YT kanály: www.youtube.com/channel/UCNI546Eq87zN51bHBASatKQ

Turnaj Best of The Rest sledujte už 26.6. na tomto linku: www.sipkylevice.sk/online-liga/

Našu ligu podporili: 👇👇👇

Kaviareň Šípka – Kaviareň kde to lieta 🎯☕🍰🍻 www.kaviarensipka.sk

THE CAFFE – Obchod s kávou a všetkým čo k tomu patrí ☕️👍 www.thecaffe.sk

www.game-center.sk – Všetko pre vaše šípky / členovia klubu majú 10% zľavu na nákup /

🎯🏆House of Flys Slovakia – Kvalitné slnečné okuliare z Kalifornie / členovia klubu majú 20% zľavu na nákup / 🕶😎 www.blackflys.eu

Pridaj sa k nám!! Pre viac info vôbec neváhaj a napíš nám, radi ti poradíme ako začať a byť tak súčasťou nášho klubu a ligy.

Viac informácii tu: 👇👇👇

▪️www.sipkylevice.sk/sipkarsky-klub-levice/▪️ #SipkarskyKlubLevice #sipkarskyklub #sipkylevice #sipky #darts #dartsleague #sipkarskaliga #liga #dartscafe #kaviarensipka #180 #bulleye #tripple #double #highscore #winmau #levice #slovensko