21.8. sme organizovali prvý ženský turnaj ZAVRI TO UŽ PROSÍM ŤA WOMEN EDITION, ktorého sa zúčastnilo celkovo 6 hráčok z toho 3 naše domáce šípkarky Lucia Hubková, Mária Vetorová a Alena Jakubis. Na turnaj prišli aj sestri zo Štúrova Réka Ladány a Orsolya Janszova. Ako posledná sa prihlásila Jana Škulová zo Zlatých Moraviec.

Hralo sa systémom skupina a pavúk pričom do semfinále postupovali prvé 4 hráčky z tabuľky. Medzi postupujúcimi nakoniec skončila aj naši Alena Jakubis no v zápase o postup do finále stretla skúsenejšou šípkarku Janu Šklovú. Janka úlohu favoritky zvládla a Alenku porazila 4:1.. Zaujímavý bol aj súboj sestier Réky a Orši. Sestri si nič nedarovali no Réka bola nekompromisná na zatváraní a svoju sestru porazila s prehľadom 4:0. Lucka a Majka napriek tomu že nepostúpili predviedli super výkony a my sa už teraz tešíme na ich ďalšie účinkovanie či už v blížiacej sa Levickej Šípkarskej Ligy ale na rôznych turnajoch.

Na finálový zápas teda nastúpila Jana Škulová a Réka Ladány. Janka potvrdila formu zo zápasov z tabuľky, kde ani raz neprehrala a s Rékou si poradila hladko 5:1. Zaslúžený titul turnaja ZAVRI TO UŽ PROSÍM ŤA WOMEN EDITION patril Jane Škulovej. Zápasmi prešla bez prehry s perfektným skóre legov 33:9. Janke gratulujeme k prvému miestu. Parádny turnaj. Tiež chceme pochváliť aj ostatné hráčky za ich predvedené výkony a dúfame že nás navštívia aj na ďalšom turnaji.

Levické šípkarky si tak prvý krát na domácej pôde zmerali sily aj s hráčkami z iných klubov. Iba takéto skúsenosti budú naše hráčky posúvať ďalej a možno aj práve vďaka tomu, že ženská konkurencia nie je až tak veľká, majú možno aj naše hráčky šancu na pekné výsledky v budúcich turnajoch. My veríme, že si tento šport obľúbi čoraz viac hráčok, či už na lokálnej alebo celoslovenskej úrovni a možno práve aj v našom klube objavíme budúci talent..

Ešte raz ďakujeme všetkým zúčastneným. Ďakujeme aj vám, že nás sledujete a tešíme sa na ďalší turnaj. 🎯✌ .

Priebeh celého turnaja tu ZAVRI TO UŽ PROSÍM ŤA WOMEN EDITION

.

Tento turnaj podporili: 👇👇👇

Slovak Steel Darts – Oficiálna stránka Združenia šípkarských organizácií pre steelové šípky www.slovaksteeldarts.sk

Kaviareň Šípka – Kaviareň kde to lieta www.kaviarensipka.sk

Mesto Levice – www.levice.sk

House of Flys Slovakia – Kvalitné slnečné okuliare z Kalifornie / členovia klubu majú 20% zľavu na nákup / www.blackflys.eu

Vigi Is Creative – grafické práce, dizajn, logá www.vigiscreative.sk

Levická Informačná Agentúra – www.lialevice.sk

Pridaj sa k nám!! Pre viac info vôbec neváhaj a napíš nám, radi ti poradíme ako začať a byť tak súčasťou nášho klubu a ligy.

Viac informácii tu: 👇👇👇

▪️www.sipkylevice.sk/sipkarsky-klub-levice/▪️ #SipkarskyKlubLevice #sipkarskyklub #sipkylevice #sipky #darts #dartsleague #sipkarskaliga #liga #dartscafe #kaviarensipka #180 #bulleye #tripple #double #highscore #winmau #levice #slovensko