V sobotu 24.7. sme organizovali turnaj ZAVRTI TO UŽ PROSÍM ŤA vol.1, ktorého sa zúčastnilo celkovo 27 hráčov. Po dlhšej prestávke to bol zároveň prvý turnaj v tomto roku a priniesol naozaj skvelé šípky.. Turnaj navštívili nie len šípkari z Levíc ale aj zo Zlatých Moraviec, Nových Zámkov, Velkého Krtíša, Novej Bane, Žemberoviec, Novej Dediny, Banskej Štiavnice a dokonca aj z Rimavskej Soboty. Konkurencia bola veľká, no napriek tomu sa ani Levičania nedali zahanbiť. Na turnaji zastupovala nežné pohlavie aj jediná žena a to naša Levická šípkarka Mária Vetorová..

Hralo sa systémom 8 skupiny a pavúk. Do osemfinále postupovali prvý dvaja z tabuľky. Medzi postupujúcimi skončili aj naši Levičania a to Ján Gímeš, Dávid Szalay, Jozef Lehocký, Radovan Minár, Peter Vosátka a aj náš nový člen Samuel Schwarz. V ťažkej konkurencii sa podarilo postúpiť medzi 8 najlepších len Dávidovi Szalayovi, ktorý ako vždy predvádzal skvelé výkony. Najprv si poradil 4:1 v zápase s Jozefom Lehockým a v osmičke najlepších si poradil s favorizovaným Vladimírom Jakubíkom 4:2

V semifinále sa stretli vynikajúco hrajúci Tomáš Kurdy s našim Dávidom Salayom a Miroslav Rajnoha s Daliborom Martiškom. Dávid na Tomáša nestačil a podľahol v dobrom zápase tesne 3:4.. Druhý semifinálový zápas priniesol prekvapenie keď favorit turnaja Miroslav Rajnoha prehral vo vynikajúcom zápase tiež tesne 3:4 s Daliborom Martiškom.

Na finálový zápas nastúpil teda Tomáš Kurdy a Dalibor Martišek. Obaja finalisti predviedli skvelé šípky no víťaz mohol byť len jeden a tak si titul turnaja ZAVRI TO UŽ PROSÍM ŤA vol. 1 odniesol Dalibor Martišek, ktorý porazil Tomáša Kurdyho 5:3. Touto cestou obom finalistom gratulujeme..

Levický šípkari zažili po roku opäť turnaj na domácej pôde, pričom bolo vidieť, že sa zas o kúsok zlepšili.. Aj keď stále je na čom pracovať turnaj hodnotíme pozitívne a naďalej sa riadime heslom Bavíme sa šípkami !!!

Šípkarský Klub Levice

Ešte raz ďakujeme všetkým zúčastneným. Ďakujeme aj vám, že nás sledujete a tešíme sa na ďalší turnaj. 🎯✌ .

Priebeh celého turnaja tu www.challonge.com/sk/ZAVRITOUZPROSIMTA

Zopár fotografii nájdeš tu

.

Tento turnaj podporili: 👇👇👇

Slovak Steel Darts – Oficiálna stránka Združenia šípkarských organizácií pre steelové šípky www.slovaksteeldarts.sk

Kaviareň Šípka – Kaviareň kde to lieta www.kaviarensipka.sk

Mesto Levice – www.levice.sk

House of Flys Slovakia – Kvalitné slnečné okuliare z Kalifornie / členovia klubu majú 20% zľavu na nákup / www.blackflys.eu

Vigi Is Creative – grafické práce, dizajn, logá www.vigiscreative.sk

Gambrinus – www.prazdroj.sk

Pridaj sa k nám!! Pre viac info vôbec neváhaj a napíš nám, radi ti poradíme ako začať a byť tak súčasťou nášho klubu a ligy.

Viac informácii tu: 👇👇👇

▪️www.sipkylevice.sk/sipkarsky-klub-levice/▪️ #SipkarskyKlubLevice #sipkarskyklub #sipkylevice #sipky #darts #dartsleague #sipkarskaliga #liga #dartscafe #kaviarensipka #180 #bulleye #tripple #double #highscore #winmau #levice #slovensko