Zavri to už prosím ťa vol.3 - 23/24 - open turnaj v steelových šípkach - Hlavný turnaj a turnaj juniorov do 18 rokov

produktovka zavrito3

13.4.2024 - Kaviareň Šípka / VOJENSKá 4, Levice

Turnaj JUNIOROV:
– 501DO / Tabuľka 3VL / KO – pavúk 3VL / FINÁLE 4VL
– Štartovné 0€ / deti od 10 do 18 rokov /
– MAX počet hráčov: 20 / v prípade že sa turnaj nenaplní na maximum, hrací formát bude upravený podľa počtu prihlásených /
– 4 skupiny / 5 hráčov skupina / 4 postupujúci do pavúka
– Trofeje a vecné ceny
– Nástupovky vo finálovom zápase
– Live Stream Finálového zápasu na YouTube
– Registrácia na telefónnom čísle 0918037948 alebo mailom na info@sipkylevice.sk
.
Harmonogram turnaj JUNIOROV:
9:00 – registrácia + tréning
10:00 – začiatok juniorského turnaja
cca 14:00 – FINÁLE
Bodovanie do priebežnej tabuľky celej série juniorských turnajov: 
1.miesto 50 bodov, 2.miesto 40 bodov, 3.miesto 30 bodov, 5-8.miesto 20 bodov, 9-16.miesto 10 bodov, 17-20.miesto 5 bodov
Extra body – každý vyhratý leg v tabuľke
.
HLAVNÝ TURNAJ
– 501DO / Tabuľka 3VL / KO – pavúk 4VL / FINÁLE 6VL
– Štartovné 8€ / deti od 10 do 18 rokov /
– MAX počet hráčov: 28 / v prípade že sa turnaj nenaplní na maximum hrací formát bude upravený podľa počtu prihlásených /
– 4 skupiny / 7 hráčov skupina a 4 postupujúci do pavúka /
– Hlavný turnaj / muži, ženy a deti od 10 rokov /
– Trofej / PRIZE MONEY / vecné ceny /
– Nástupovky vo finálovom zápase
– Live Stream Finálového zápasu na YouTube
– Tombola po finálovom zápase 
– 1x Pivo alebo kofola pre každého registrovaného hráča
– Občerstvenie
.
Harmonogram HLAVNÝ turnaj:
14:00 – registrácia do hlavného turnaja + tréning / FINÁLE turnaja JUNIOROV
15:00 – začiatok hlavného turnaja
18:00 – občerstvenie
20:00 – finále /cca podľa priebehu turnaja/ a tombola
.
V prípade že turnaj nebude naplno obsadený, môžete sa registrovať aj priamo na mieste v deň podujatia od 13:00 do 14:00
.
Bodovanie do priebežnej tabuľky celej série hlavných turnajov: 
1.miesto 60 bodov, 2.miesto 50 bodov, 3.miesto 40 bodov, 5-8.miesto 30 bodov, 9-16.miesto 20 bodov, 17-24.miesto 10 bodov, 25-28.miesto 5 bodov
Extra body – každý vyhratý leg v tabuľke
.
Tešíme sa na vás a nezabudnite – bavíme sa šípkami

FINÁLOVÉ zápasy môžete sledovať LIVE STREAM na YOUTUBE Šípkarsky Klub Levice

Prihlásení hráči do juniorského turnaja - Max. 20

1. Timotej Gdovin / Krupina 

2. Dominik Tanka / Nové Zámky

3. Michal Markievič ml. / Levice

4. Dávid Kanyicska / Zlaté Moravce

5. Marek Tomšík ml. / Palárikovo

6. Adam Blaško / Nitra 

7. Maxim Paľaga / Lučenec

8. Patrik Pukanec / Nové Zámky

9. Miroslav Slušný / Levice

10. Emil Hájek / Levice

11. Samuel Kováč / Cabaj Čápor

12. Timotej Bocán / NItra

13. Branislav Taňaši / Nitra

14. Matej Švec / Hronské Kosihy

Prihlásení hráči do hlavného turnaja - Max. 28

1. Vojto Kasala / Levice 

2. Radovan Minár / Levice

3. Patrik Kasala / Levice

4. Michal Markievič st. / Levice 

5. Martin Chudý / Nové Zámky

6. Miroslav Nezbeda / Levice

7. Lukáš Hrozienčik / Čierne Kľačany 

8. Peter Józsa / Levice

9. Marek Tomšík st. / Palárikovo

10. Jana Tomšíková / Palárikovo

11. Marek Tomšík ml. / Palárikovo

12. Michal Markievič ml. / Levice

13. Miroslav Krajči / Banská Štiavnica

14. Pavol Denko / Banská Štiavnica

15. Pavol Štepánek / Banská Belá

16. Miroslav Petrík / Levice

 17. Martin Bako / Dolný Ohaj

18. Lukáš Dudáš / Veľký Ďúr – Rohožnica

19. Ladislav Zabák / Pukanec

20. Viktor Shuptar / Žemberovce

21. Peter Šujanský / Zvolen

22. Ján Gímeš / Levice

23. Martin Šujanský / Levice

24. Lukáš Valkovič / Nová Baňa

25. Patrik Pukanec / Nové Zámky

26. Jozef Renčo / Levice

27. Ivan Brza / Levice

28. Maxim Paľaga / Lučenec

 

zavri to uz prosim ta vol3 new IG