19.6. sme odohrali posledné 20.kolo, čím sme sa čím sme zároveň ukončili celú Online Ligu. Prvá osmička s celkovej tabuľky sa stretla v nedeľu na turnaji Best of Top 8 a my vám už čoskoro prinesieme výsledky aj z tohto turnaja.

V 20.kole sa do finále prepracoval opäť Mário Hanko no tento krát bol jeho súperom Miroslav Nezbeda. Tak ako sme predpokladali, bol to naozaj napínavý zápas až do posledného legu. Ten šťastnejší bol nakoniec Miroslav Nezbeda, ktorý porazil Hanyho 5:4. Miro aj napriek tomu, že už mal víťazstvo ligy v rukáve nič svojim súperom nedaroval a potvrdil, že je momentálne v top forme.

Extra body si toto kolo odniesli Miroslav Nezbeda za 1x zavretie do 18 šípky, 1x 180 a Roland Endrész za zavretie 100+ a 1x 180.

Celkovo sa odohralo 24 zápasov a 112 legov. Za Juniorov nastúpil Miško Markievič Jr. /8 r./ a ako jediný hráč odohral všetkých 20 kôl. Aj keď sa mu nie vždy darilo podľa predstáv, nevzdal to a ukončil sezónu na peknom 13. mieste. Klobúk dole a len tak ďalej.

Ešte raz gratulujeme obom finalistom a ďakujeme všetkým zúčastneným. Ďakujeme aj vám, že nás sledujete a tešíme sa na vás opäť nabudúce. Nezabudnite, že aj tento víkend je na programe ďalšie kolo a vy tak opäť budete môcť sledovať finálový zápas na našom YouTube.. Všetkým hráčom držíme palce a nech to lieta 🎯✌ .

Bavíme sa šípkami.

Konečnú tabuľku si môžete pozrieť tu: www.sipkylevice.sk/hraci

Všetky finálové zápasy si môžete pozrieť na našom YT kanály: www.youtube.com/channel/UCNI546Eq87zN51bHBASatKQ

www.sipkylevice.sk/online-liga/

Našu ligu podporili: 👇👇👇

Kaviareň Šípka – Kaviareň kde to lieta 🎯☕🍰🍻 www.kaviarensipka.sk

THE CAFFE – Obchod s kávou a všetkým čo k tomu patrí ☕️👍 www.thecaffe.sk

www.game-center.sk – Všetko pre vaše šípky / členovia klubu majú 10% zľavu na nákup /

🎯🏆House of Flys Slovakia – Kvalitné slnečné okuliare z Kalifornie / členovia klubu majú 20% zľavu na nákup / 🕶😎 www.blackflys.eu

Pridaj sa k nám a začni hrať Levickú Online Ligu v steelových šípkach. Pre viac info vôbec neváhaj a napíš nám, radi ti poradíme ako začať a byť tak súčasťou nášho klubu a ligy.

Viac informácii tu: 👇👇👇

▪️www.sipkylevice.sk/sipkarsky-klub-levice/▪️ #SipkarskyKlubLevice #sipkarskyklub #sipkylevice #sipky #darts #dartsleague #sipkarskaliga #liga #dartscafe #kaviarensipka #180 #bulleye #tripple #double #highscore #winmau #levice #slovensko